تاریخ انتشار : یکشنبه 1 خرداد 1401 - 11:51
66 بازدید
کد خبر : 198082

دانلود زیرنویس فیلم Ma 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Ma 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Ma 2019 ما یک فیلم ترسناک روان‌شناختی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۹ به تهیه‌کنندگی و کارگردانی تیت تیلور است. اکتاویا اسپنسر، ژولیت لوئیس، دایانا سیلورز، کوری فوگلمنیس و لوک ایوانز بازیگران آن هستند و گروهی از نوجوانان را دنبال می کند که با یک زن میانسال تنها دوست می شوند. او به آنها

دانلود زیرنویس فیلم Ma 2019 ما یک فیلم ترسناک روان‌شناختی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۹ به تهیه‌کنندگی و کارگردانی تیت تیلور است. اکتاویا اسپنسر، ژولیت لوئیس، دایانا سیلورز، کوری فوگلمنیس و لوک ایوانز بازیگران آن هستند و گروهی از نوجوانان را دنبال می کند که با یک زن میانسال تنها دوست می شوند. او به آنها اجازه می دهد در زیرزمین خود مهمانی کنند و در نهایت توسط او وحشت زده می شوند. این فیلم توسط جیسون بلوم از طریق شرکت Blumhouse Productions به همراه تیت تیلور و جان نوریس تولید شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

MA - Official Trailer - YouTube

زیرنویس فیلم Ma 2019 در ابتدا، ما در نتیجه تمایل تیلور برای کارگردانی فیلمی درباره “چیزی خراب” و تمایل اسپنسر برای جدا شدن از انواع نقش هایی که معمولاً بازی می کند، گرد هم آمدند. تیلور و اسپنسر دوستان دیرینه ای هستند که در فیلم هایی مانند The Help و Get on Up با هم کار کرده اند. بعداً در سال ۲۰۱۸، تیلور و بلومهاوس پروداکشنز توسعه فیلم را با کارگردانی تیلور، نویسندگی لندز، تهیه کنندگی بلوم و بازی اسپنسر آغاز کردند. عکاسی اصلی فیلم در فوریه ۲۰۱۸ آغاز شد و در مارس ۲۰۱۸ در می سی سی پی به پایان رسید و برخی از قسمت ها در ناچز فیلمبرداری شدند.

Ma در ۳۱ می ۲۰۱۹ توسط یونیورسال پیکچرز در ایالات متحده منتشر شد. نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد، آنها عملکرد اسپنسر را تحسین کردند اما از سرعت، پتانسیل نابه‌هنجار، و به تصویر کشیدن شخصیت‌های نوجوان مرد انتقاد کردند. این فیلم ۶۱.۲ میلیون دلار در مقابل بودجه ۵ میلیون دلاری فروخت. از آن زمان به بعد به صورت آنلاین طرفدارانی پیدا کرد.

مگی تامپسون نوجوان با مادرش، اریکا، به زادگاه مادرش در اوهایو نقل مکان می کند، پس از اینکه شوهر اریکا او را ترک می کند. مگی در دبیرستان جدیدش با هیلی، دارل، چز و اندی دوست می شود که بلافاصله با او علاقه پیدا می کند. آنها Sue Ann “Ma” Ellington، یک تکنسین دامپزشکی را متقاعد می کنند تا به آنها در خرید الکل کمک کند. سو آن به طور ناشناس فعالیت های آنها را گزارش می کند، اما به دلیل سابقه افسر با پدر اندی، بن، آزاد می شوند. روز بعد سو آن نوجوانان را به نوشیدن در زیرزمین خود دعوت می کند. با گذشت زمان، بسیاری از نوجوانان دیگر برای مهمانی به خانه او می آیند و او را در بین دانش آموزان محبوب می کنند.

با این حال، هنگامی که سو آن به طور مداوم آنها را برای گذراندن وقت با او آزار می دهد، گروه عصبانی می شوند. یک شب او به مگی مواد مخدر می کشد و گوشواره هایش را می گیرد. صبح روز بعد مگی بریدگی و کبودی روی بدنش پیدا می کند و گوشواره هایش گم شده است. مگی ترسیده به اندی می گوید که دیگر نمی خواهد به خانه سو آن برود و او هم نمی خواهد برود. برای جلب اعتماد گروه، سو آن به دروغ می گوید که سرطان پانکراس دارد. هیلی متوجه شد که سو آن یک دستبند متعلق به یکی از دوستانش را به دست دارد. دختران مشکوک هستند که سو آن جواهرات آنها را دزدیده است و برای تحقیق وارد خانه او می شوند. آنها توسط جن، دختر سو آن از یک ازدواج ناموفق شگفت زده می شوند. مگی از دیدن راه رفتن او متعجب می شود، زیرا در مدرسه از ویلچر استفاده می کند. مگی و هیلی با بازگشت سو آن به خانه فرار می کنند.

Ma movie review & film summary (2019) | Roger Ebert

زیرنویس Ma 2019 بن که با سو آن به دبیرستان رفت، در محل کارش حاضر می‌شود تا گربه‌اش را رها کند و بعد از کار او را برای نوشیدنی بیرون دعوت می‌کند. در بار، بن با یک دستگاه ردیاب با سو آن روبرو می شود و از او می پرسد که چرا پسرش در خانه او بوده است. بن به سو آن هشدار می دهد که از اندی دوری کند. یک فلاش بک نشان می دهد که سو آن، که به بن علاقه زیادی داشت، فریب خورد و با پسری که فکر می کرد بن است، رابطه جنسی دهانی انجام داد. بن به مدرسه رفته بود تا شاهد تجاوز، از جمله دوست دختر فعلی‌اش مرسدس و یک اریکا جوان باشد. سو آن هرگز از آسیب و تحقیر بهبود نیافت.

سو آن با کامیونش از مرسدس عبور می کند و او را می کشد. او رئیس خود را می کشد، از سگ مگی، لویی، خون می گیرد، و بن را به خانه او می کشاند، جایی که او را ناک اوت می کند. بن برهنه از خواب بیدار می شود و با حوله ای روی کشاله ران خود به تخت بسته شده است. سپس سو آن حوله را از یک طرف بر روی اندام تناسلی آشکار بن بلند می کند در حالی که از طرف دیگر چاقوی بزرگی را در دست دارد و تهدید می کند که آن را قطع می کند، اما بعد تصمیم خود را تغییر می دهد و دوباره آن را با حوله می پوشاند. سو آن بن را با یک سگ مقایسه می کند. او خون لویی را به بن تزریق می کند، مچ دست او را بریده و او را رها می کند تا خونریزی کند و بمیرد. مگی حقیقت را در مورد سو آن به مادرش می گوید و اریکا برای مدت کوتاهی با سو ان روبرو می شود. سو آن مگی را با عکسی از خودش به همراه اندی در زیرزمین خانه اش در جشن تولد چز فریب می دهد. وقتی او می رسد، فقط گروه اصلی باقی می ماند. او تلاش می کند تا اندی را ترک کند اما متوجه می شود که همه مواد مخدر شده اند. در حالی که مگی سعی می کند کمک بگیرد، جسد بن را پیدا می کند و توسط سو آن دارو مصرف می شود.

مگی با زنجیر در زیرزمین بیدار می شود. سو آن شکم چز را اتو می کند، دهان هیلی را می دوزد و صورت دارل را سفید می کند. اندی بیدار می شود و سعی می کند سو آن را اغوا کند. پس از بوسیدن، او را به دلیل دروغ گفتن با چاقو می زند. یک افسر پلیس از راه می رسد و پس از اینکه مگی برای کمک فریاد می زند، توسط سو آن شلیک می شود. سو آن مگی را مجبور می کند تا دوستانش را جمع کند و عکس بگیرد. سو آن تلاش می کند تا مگی را به دار آویخت، اما جن مداخله می کند و در جریان آتش سوزی ایجاد می کند. همه از خواب بیدار می شوند و با گسترش آتش سعی می کنند بیرون بیایند. اریکا که می داند مگی احتمالا کجاست، با همکارش می رود تا نوجوانان را نجات دهد. سو آن تلاش می کند تا جن را به آتش بیندازد و اریکا را به خاطر متوقف نکردن تجاوز جنسی سرزنش می کند. اریکا پشیمانی خود را بیان می کند و مگی سو آن را با چاقو می کوبد و جن را نجات می دهد.

ما در نتیجه تمایل تیت تیلور برای کارگردانی فیلمی در مورد “چیزی خراب” و گفتگوی او با اکتاویا اسپنسر که در آن او به او گفت که “تنها از این که به او همان نقش را پیشنهاد می شود و هرگز نرسیده است” به هم می خورد.  این دو دوستان دیرینه ای هستند که در فیلم هایی مانند The Help و Get on Up با هم کار کرده اند. جیسون بلوم و تیلور که چند سالی با هم دوست بودند، از نظر اجتماعی همدیگر را می شناختند.

تیلور به دفتر بلوم رفت و تکرار کرد: «می‌خواهم کار بدی انجام دهم». اگرچه پیش نویس اولیه با یک زن سفیدپوست در نقش اصلی نوشته شده بود، تیلور بلافاصله به اسپنسر فکر کرد. او به سالن رفت، اسپنسر را صدا کرد و از او پرسید که آیا می‌خواهد در یک فیلم ترسناک بازی کند یا نه.

هیچ پیشینه ای برای شخصیت عنوان در فیلمنامه اصلی وجود نداشت، که او را به “هیولایی کامل تبدیل کرد که هیچ مخاطبی نمی توانست با آن همدردی کند”. سازندگان فیلم، ارائه یک پس زمینه معتبر برای این نقش را در اولویت قرار دادند. تیلور فکر می‌کرد مهم است که مضامین آسیب‌ها، گناهان والدینمان، و نحوه رفتار ما با مردم در داستان برای خلق شخصیتی که مخاطبان می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند و نسبت به آن احساس بدی داشته باشند، داشته باشیم.

Ma (2019) - IMDb

در Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۲۱۲ نقد، با میانگین امتیاز ۵.۶/۱۰، ۵۶% محبوبیت دارد. اجماع انتقادی سایت چنین می‌گوید: «عملکرد اکتاویا اسپنسر بر بسیاری از ایرادات ما غلبه می‌کند، اما سرعت ناهماهنگ و داستانی پرزحمت باعث می‌شود این فیلم هیجان‌انگیز به طور کامل پتانسیل بی‌نظیر خود را درک نکند.» ۱۰۰، بر اساس ۳۹ منتقد، نشان دهنده “بررسی های ترکیبی یا متوسط”. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط ​​«B–» را در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که تماشاگران در PostTrak میانگین امتیاز ۲.۵ از ۵ را به فیلم دادند.

بنجامین لی از گاردین به این فیلم ۳ ستاره از ۵ ستاره داد و آن را به عنوان “یک لوح استثماری بد و در عین حال به طرز شگفت انگیزی همدلانه با چیزی فراتر از قتل عام در ذهنش” توصیف کرد. ب، با مشخص کردن، “حتی وقتی داستان در اوج خود به اردوگاه خونین فرو می رود، اسپنسر رشته های داستان مضحک تر را کنار هم نگه می دارد.” مادری که ما را به طرز سرگرم کننده ای غافلگیر می کند.»

جود درای از IndieWire به فیلم نمره C داد و بیان کرد که “این فیلم به یک مقدمه سرگرم کننده نیاز دارد، آن را به ابتدایی ترین قسمت هایش تقلیل می دهد، سپس با تاکتیک های ترساندن احمقانه آن را سنگین می کند.” در حالی که جان دیفور از هالیوود ریپورتر نوشت ، “این به سرعت پیش فرض متزلزل خود را به یک مطالعه غیرقابل قبول در مورد نیازهای عاطفی و یک هیجان انگیز انتقامی حتی سخت تر تبدیل می کند.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.