تاریخ انتشار : جمعه 24 تیر 1401 - 15:43
57 بازدید
کد خبر : 199579

دانلود زیرنویس فیلم Dirty Little Deeds 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Dirty Little Deeds 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Dirty Little Deeds 2021 هنگامی که جسیکا (نیرا تشالی) یک رستوران دار مشتاق برای اولین بار با صاحب شراب سازی سایمون پرسکات (آدام هالیک) آشنا شد، مانند یک افسانه بود که زندگی می کرد. سایمون خوش تیپ و جذاب، جسیکا را از پا در می آورد و شش ماه بعد، این جفت

دانلود زیرنویس فیلم Dirty Little Deeds 2021 هنگامی که جسیکا (نیرا تشالی) یک رستوران دار مشتاق برای اولین بار با صاحب شراب سازی سایمون پرسکات (آدام هالیک) آشنا شد، مانند یک افسانه بود که زندگی می کرد. سایمون خوش تیپ و جذاب، جسیکا را از پا در می آورد و شش ماه بعد، این جفت زن و شوهر می شوند. اما روز عروسی آنها زمانی که سیمون خبرهای خیره کننده ای دریافت می کند، تلخ می شود: پدرش درگذشته است و او به املاک خانواده اش فراخوانده می شود تا به حل و فصل امورش کمک کند. در حالی که او در ابتدا از همراهی همسر جدیدش در این سفر خوشحال است، طولی نمی کشد که جسیکا در میان خانواده سایمون احساس ناراحتی می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Dirty Little Deeds 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Dirty Little Deeds 2021 در حالی که عمارت بلک اوکس مجلل است، اما از استقبال یخی که جسیکا از خانواده سایمون می گیرد، راحتی چندانی ندارد. بلافاصله پس از ورود، جسیکا همچنین از یک تراژدی از گذشته شوهرش مطلع می شود: همسر قبلی سایمون، دافنه، سال ها قبل به طور مرموزی ناپدید شد. تنش ها به سرعت بین تازه ازدواج کرده ها و خانواده خونسرد سایمون بالا می گیرد و جسیکا را درگیر می کند و به این فکر می کند که آیا اشتباهی در ازدواج با سایمون مرتکب شده است. اما هنگامی که جسد مرده ای در ملک پیدا می شود، مشخص می شود که این مورد معمول شما در درام خانوادگی نیست. یک نفر در خانه به دنبال جسیکا است – و اگر او مراقب نباشد، ممکن است بلک اوکس را زنده نگذارد.

به دو دلیل متمایز، Dirty Little Deeds شروع خوبی ندارد. سکانس تعقیب و گریز افتتاحیه به لطف کارگردانی عجیب و غریب، CGI قابل توجه و بازی های خنده دار است. پس از آن، خود را برای نارضایتی در حس شنیداری و نه دیداری آماده کنید. بسیاری از اوقات در طول Dirty Little Deeds، موسیقی بیش از حد یا میکس صداهای پایین تر، دیالوگ را از بین می برد. در حالی که موسیقی در صحنه هایی که هیچ صحبتی در آن وجود ندارد (به ویژه در انتهای آن) مؤثرتر است، تعداد دفعاتی که موسیقی متن فیلم به یک نفوذ تبدیل می شود مطمئناً آزار دهنده خواهد بود. اما وقتی از آکوستیک نامناسب عبور کردید، فیلم یک هیجان انگیز سرگرم کننده می سازد. لحظه ای که جسیکا و سایمون به بلک اوکس می رسند، تعلیق به هم می ریزد، با جوش آهسته که منجر به یک اوج فوران می شود. در حالی که این تکان خوردن فقط به لطف راضی بودن قهرمان‌ها در بهترین حالت و احمق بودن در بدترین حالت ممکن است (در ادامه در مورد آن توضیح خواهیم داد)، بازی و سرعت سریع آن تصمیم‌ها را قابل تحمل‌تر می‌کند و داستان را آسان‌تر می‌کند.

نیرا تشالی آخرین بار در Lifetime in A Party Gone Wrong دیده شد، یک اجرای عالی دیگر با یک همبازی فوق العاده دیگر در کنارش ارائه می دهد. تشالی و آدام هولیک علاوه بر ساختن زوجی زیبا به عنوان جسیکا و سایمون، به خوبی با هم همکاری می‌کنند، زیرا دوران جسیکا و سایمون در بلوط‌های سیاه هر دو را به محدودیت‌های احساسی خود می‌رساند. هر دو بازیگر احساسات شدید شخصیت‌هایشان را زنده می‌کنند، چه جسیکا که به بی‌رحمی خانواده پرسکات ضربه بزند و چه سایمون که با گشودن زخم‌های قدیمی از دست دادن دافنه شکسته می‌شود. با این حال، در عین حال، سخت است که از کنار این که جسیکا و سایمون چگونه می‌توانستند با رفتن به سادگی از این همه درد و رنج جلوگیری کنند، سخت است. جسیکا در ثانیه ای که به بلک اوکس می رسد دچار شانه سرد می شود و سایمون پنهان نمی کند که چقدر از خانواده اش متنفر است. بنابراین حتی قبل از پیدا شدن آن جسد، این دو هر دلیلی داشتند که ملک را ترک کنند و هرگز به عقب نگاه نکنند. در حالی که سایمون می‌گوید که باید بماند و به امور خانواده‌اش رسیدگی کند تا تمام پولش را از دست ندهد، شما فکر می‌کنید جسیکا تصمیم می‌گیرد که وقتی اوضاع خطرناک شود، ارزشش را ندارد.

زیرنویس فیلم Dirty Little Deeds 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس Dirty Little Deeds 2021 درعوض، هم او و هم سایمون مدت‌ها بعد از اینکه مشخص شد زندگی جسیکا در معرض تهدید است، می‌مانند، که به خاری در چشم این فیلم تبدیل می‌شود. در طول کل عمل، شما کاملاً آگاه خواهید بود که همه چیز ممکن است تنها به این دلیل باشد که جسیکا و سایمون بر خلاف همه منطق تصمیم گرفتند تا زمانی که این فرصت را داشتند Black Oaks را ترک نکنند. حتی کارآگاه براون که به‌طور غیرقابل‌صلاحیتی کارآزموده است، کاری می‌کند که به‌طور غیرقابل توضیحی سر استخوانی در اوج می‌گیرد که در نهایت جسیکا و سایمون را در معرض خطر قرار می‌دهد. حداقل این درام و ضرب و شتم با سرعت ثابتی در حال حرکت است که به کاهش ناامیدی ناشی از نادانی تازه ازدواج کرده کمک می کند. هنگامی که پایان دیوانه‌وار شروع می‌شود، فیلم را می‌بخشید که نیمه اول پرتلاطم را پشت سر گذاشته‌اید تا به آن برسید.

تنها چیز بد در مورد اوج این است که SPOILER ALERT تنها یکی از دو شخصیت شرور تماشای آن در عمل واقعا سرگرم کننده است. بازی نریسا تدسکو در نقش خانم واتکینز دیوانه کننده انتقام جو خوب است، به خصوص وقتی که با بازی متوسط ​​او مقایسه می شود، زمانی که خانه دار رنگ واقعی خود را پنهان می کند. اما به عنوان یک شرور، خانم واتکینز یک انتقام‌جوی عمومی است که دیالوگ‌های کلی «چشم در برابر چشم» را همخوانی دارد. تنها چیزهای منحصربه‌فرد در مورد واتکینز، فاش شدن این موضوع است که او دافنه را برای اغوای سایمون “آموزش داده است” و این مفهوم که او بیشتر از از دست دادن بلیط خود برای ثروت پرسکات ناراحت است تا مرگ دخترش. ایولین پرسکات شلواری میس واتکینز را به عنوان شخصیت شرورتر سرگرم‌کننده‌تر انتخاب می‌کند و از قضا بعد از کنار گذاشتن با واتکینز، افشاگری شرورانه‌اش را نشان می‌دهد. اسپویلرها به پایان رسید

بسیاری از بازیگران نقش مکمل، طرف بدتر از دودمان پرسکات را بازی می‌کنند و همگی به شخصیت‌هایشان بدخواهی بی‌معنی تزریق می‌کنند. الکساندرا کانیاک (املیا مادر هولناک سایمون) و الکس میچل بهترین کار را در این زمینه انجام می دهند و میچل در نقش او نقش آفرینی می کند و می بینیم که چگونه خواهر سایمون، اولین، به سختی سلامت عقل خود را حفظ می کند. اما این منجر به یک پیشرفت ناامید کننده در پایان می شود: Amelia و راننده خانواده / سرپرست خانواده فرانسیس (مایکل سوان) به راحتی بخشیده می شوند و به رستوران جدید جسیکا استقبال می شوند. در حالی که ممکن است آنها قاتلانی مانند ایولین و تری (جف وردن) نباشند، اما در تمام طول فیلم برای جسیکا و سایمون بسیار بد رفتار می کردند و به نظر به همان اندازه مشتاق به دور نگه داشتن پلیس بودند. خارج از یک تلاش کوتاه و کاملاً بی‌اثر برای انسان‌سازی آملیا، او و فرانسیس مطلقاً کاری انجام ندادند که لایق باقی ماندن بخشی از زندگی سایمون و جسیکا باشند. اسپویلرها به پایان رسید

نیکول دانیل واتس، همبازی سریال A Party Gone Wrong از Teshali، همان انرژی بیهوده ای را به کارآگاه براون می دهد که به تریسی بیشاپ داده بود، در حالی که اشلی دوریس نسبت به سال گذشته Revenge for Daddy استرس کمتری دارد. با توجه به اینکه دوست جسیکا، مدیسون، جایگزینی آرام برای زوج خشمگین و قبیله پرسکات سنگدل است، دوریس به خوبی پس از ورودش، هوای تازه را به بلک اوکس می آورد. از جنبه منفی، وقتی مدیسون شروع به رد کردن مشکلات مشروع جسیکا با همسرش به عنوان “موارد عادی روابط” و نگرانی های بعدی او برای امنیت او به عنوان “پارانویا” می کند، دوست داشتن مدیسون سخت تر می شود. در حالی که این منجر به لحظه‌ای از طنز تاریک می‌شود، اما هنوز هم عجیب است که ببینیم “بهترین دوست” جسیکا به طور معمولی احساسات او را نادیده می‌گیرد.

زیرنویس Dirty Little Deeds 2021 - بلو سابتایتل

اگر گوش‌های شما می‌توانند از موسیقی‌های بی‌نظیر جان سالم به در ببرند، Dirty Little Deeds داستانی سرگرم‌کننده برای گفتن با تمام آتش‌بازی‌های مورد انتظار Lifetimey دارد. اگر از طرفداران اسرار قتل های قدیمی هستید که حول خانواده های ثروتمند اسنوب متمرکز می شوند و همه از یکدیگر متنفر هستند، خانواده پرسکات آن زیبایی شناسی قدیمی را با بازیگران اصلی تطبیق می دهند. و شما یک تریلر بسیار لذت بخش با بارهای درام دارید. مانند یک شراب خوب، Dity Little Deeds با گذشت زمان بهتر می شود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.